UUS! Mystery Box

Mulligalerii Mystery Box – luksuslik ja põnev kinkekarp kõigile neile, kes kord kuus soovivad avastada erinevaid kvaliteetseid tooteid Mulligalerii valikust karbi täpset sisu ette teadmata. Karbi sisuks ei ole üksnes šampanja(d), valik tekib ka muudest Mulligalerii suurepärastest toodetest, samuti toodetest, mida tellitakse üksnes Mystery Box’de tarbeks ning mida Mulligalerii tavapoes ega e-poes ei müüda.

Kuidas see täpsemalt käib? Mulligalerii kodulehel, e-poes ja sotsiaalmeedias antakse teada konkreetse kuu Mystery Box’i tellimise algus- ja lõppaeg. Samuti toodete tavahind konkreetsel kuul ning MAGIC hind vastaval kuul. Alati lisatakse ühte karpi väärtuslik ÜLLATUS. Mis see on, millisesse karpi see satub ja keda rõõmustab, saab selgeks karpide sisu avanemisel peale tellimise lõpptähtaega. Kinkekarpe saab tellida ka koos kullerteenusega (selles eelnevalt kokku leppides).

Tellimine on imelihtne – tuleb vaid minna e-poodi, sooritada ost ja jääda ootama kinnitust, et olete Mystery Box’i ootel. Karbid saab kätte järeletulemisega Tallinnas ja Pärnus, soovi korral kullerdame üle Eesti.

Mulligalerii Mystery Box on suurepärane kingitus nii endale kui ka heale sõbrale!